Aktualności wydarzenia

Wręczenie nagród.

Finał wydarzenia "Szkoła w Czasach Zarazy" odbył się w czwartek 23 czerwca. Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej z wydarzenia:

Wystawa prac.

Jesteśmy już prawie gotowi na wystawienie Waszych prac. Wyglądają przepięknie!

Nowy harmonogram!

W związku z ekscytacją i zamieszaniem jakie zapanowało w szkołach po powrocie do zajęć stacjonarnych, postanowiliśmy wydłużyć terminy składania prac w naszych konkursach. Nagrody są wyjątkowo atrakcyjne, nie odpuszczajcie!

Co chcemy pokazać?

Film promocyjny wydarzenia odpowiadający na ważne pytanie.

Sponsor nagród

Sponsorem głównym naszego wydarzenia została firma Polplast Polska. Dziękujemy za wsparcie!

Patronat medialny

Z przyjemnością zawiadamiamy o objęciu przez Myślenice ITV patronatu medialnego nad naszym wydarzeniem!

Statystyki "zdalnego"

Nowością na stronie są statystyki ze zdalnej działalności naszej szkoły.

Link: STATYSTYKI

Nagroda główna

Iphone 12 mini jest główną nagrodą w konkursie plastycznym! Zapraszamy do zabawy!

Patronat

Z przyjemnością informujemy, że nasze wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem Starosty Myślenickiego.